Başkan Soğuk'dan Anneler Günü Mesajı

Ferizli Belediye Başkanı Ahmet Soğuk Anneler Günü dolayısı ile mesaj yayımladı.


Başkan Soğuk mesajında şöyle dedi.

Beslemeyi, büyütmeyi, sabır göstermeyi, sadakati, cesareti, hoşgörü  ve sevgiyi tek bir çatı altında buluşturmayı karşılıksız başarabilen tek varlık, değerli  Annelerimiz dir. Hiç yılmadan sevgi ve şefkatle, fikren ve bedenen sağlıklı nesillerin yetiştirilmesinde büyük bir sorumluluk üstlenen annelerimize ne kadar hizmet edersek edelim gönül borcumuzu asla ödeyemeyiz. Çünkü anneler, taşıdığı büyük sorumluluğun ötesinde, bu sorumluluğa canını, kalbini ve sadece kendisine özgü hislerini de katan da tek varlıktır.

Bir Annenin çocuklarına gösterdiği fedakarlığın sınırsızlığı, aslında topluma karşı da bir fedakarlıktır. Aileyi aile yapan yegane gerçek, annenin cefasıdır, vefasıdır. Bu, kimsenin inkar edemeyeceği ilahi bir hakikattir.

Bu vesileyle; Fedakarlıklarla ve sabırla dünyanın en yüce görevini yerine getiren her biri birer sevgi sembolü olan, hayatın tüm güzelliklerine layık olan baş tacımız annelerimizin Anneler Gününü Tebrik ediyor ,tüm  annelerimize sevgilerimi ,saygılarımı ve selamlarımı  iletiyor,sağlık ve mutluluklar diliyorum.