CANAN YENİ EVİNE KAVUŞTU

Canan’ın evi yanmıştı ve kullanılamaz haldeydi. Bunun üzerine Sakarya Büyükşehir Belediyesi, Kaymakamlık ve Ferizli Belediyesi kendisine yeni bir ev yapmak için çalışma başlattılar. Yürütülen ortak çalışma ile ev tamamlandı. Canan artık yeni evine kavuşmuş oldu.

Ferizli’nin tanınan ve sevilen siması Canan’a yeni evi için açılış yapıldı. Açılışa Kaymakam Esengül Korkmaz Çiçekli, Ferizli Belediye Başkanı Ahmet Soğuk, Ak Parti Ferizli ilçe yönetimi, Kadın kolları, gençlik kolları ve vatandaşlar katıldı.

Kısa bir zaman önce annesini kaybeden Canan, prefabrik bir evde yalnız yaşıyordu. Kullandığı sobadan kaynaklanan bir sebepten dolayı evi yanmıştı. Evi kullanılamaz hale gelen Canan’a Belediye Başkanı Ahmet Soğuk sahip çıkarak, kendisine yeni ve daha modern bir prefabrik ev sözü vermişti. Ardından da gerekli çalışmaları başlatmıştı. Sakarya Büyükşehir Belediyesi, Ferizli Belediyesi ve Kaymakamlıkla yürütülen ortak çalışmalar ile evin iç eşyaları da yenilenerek tamamlandı.

Canan’la özel olarak ilgilenen Kaymakam Çiçekli ve Başkan Soğuk başka eksikleri olup olmadığını da sordular. Yakınlarıyla da görüşüp, bilgi aldılar.

Yeni evini çok beğenen ve mutluluğu gözlerinden okunan Canan, Ferizli Beledi Başkanı Ahmet Soğuk ve Kaymakam Esengül Korkmaz Çiçekli’ye teşekkür etti. Misafirlerine çikolata ve kendi elleriyle topladığı erik çağlalarından ikram etti.