FERİZLİ KAYMAKAMLIĞI SODAM KADINLAR GÜNÜNE ÖZEL PROGRAM DÜZENLEDİ

Programa Başta Ferizli İlçe Kaymakamı Hakan Yavuz Erdoğan ve Ferizli Belediye Başkanı Ahmet Soğuk olmak üzere tüm ilçe protokolü, Siyasi parti ilçe başkanları, Belediye Meclis üyeleri, STK’lar ve davetliler katıldı.

Ferizli Belediye Başkanı Ahmet Soğuk, ”Kadınlarımız bizlerin en iyi şekilde yetişmesini sağlayan, gelecek nesillerin mimarlarıdır. Sadece bugün değil her gün hatırlanmalıdır. Kadınlarımız başımızın tacıdır. Bu duygu ve düşünceler ile tüm kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar gününü kutlar, sağlık ve mutluluklar dilerim. Bu organizeyi hazırlayan başta Sayın kaymakamımıza ve tüm emeği geçenlere teşekkür ederim.” dedi.

Ferizli İlçe Kaymakamı Hakan Yavuz Erdoğan Kadınlar gününü kutlayarak yaptığı konuşmasında, ‘’yaklaşık iki yıldır SODAM Merkezimizle kadınlarımıza hizmet veriyoruz. Amacımız kadınlarımızı kültür, ekonomik ve sosyal alanda toplumumuza kazandırmak. Bu kurum umduğumuzun üzerinde rağbet gördü. Burasını büyütüp yeni kurslar açmayı düşünüyoruz,’’ dedi ve teşekkür etti.

Yarışma programı; 

Kadınlar gününe özel programda Aşçılık kursiyerlerinin hazırladığı yöresel yemek yarışması düzenlendi. Dereceye giren yarışmacılar protokol tarafından ödüllendirildi.

Ziyaretler;

Programın ardından belediye başkanı Ahmet Soğuk okulları gezdi. Görev yapan bayan öğretmenlerin 8 Mart dünya kadınlar gününü kutlayarak, günün anısına çiçek takdim etti.Başkan Soğuk Ferizli Belediyesi çalışan kadın personelinin de 8 Mart dünya kadınlar gününü kutlayarak, çiçek takdim etti.