BAŞKAN SOĞUK’TAN HÜSEYİN GENÇ’E HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Ferizli Belediye Başkanı Ahmet Soğuk, Söğütlü Belediye Başkanı Hüseyin Genç’i ziyaret etti. Söğütlü 2. OSB’nin bakanlık tarafından onaylanmasının ardından Söğütlü’ye ve bölgeye hayırlı olmasını temennisinde bulundu

 

Ziyarette konuşan Başkan Soğuk, “Bölgemiz hızla gelişiyor. İnşallah daha da gelişecektir. Sayın başkanla el ele verip birlikte bu bölgelerimizi kalkındıracağız. Son günlerde Söğütlü ve Ferizli arasında husumet  varmış gibi algı oluşturulmak isteniyor. Böyle bir şey düşünülemez, olamazda. Bunların Ak Parti yönetimlerine karşı yıpratma çabası olduğunu biliyoruz. Birliğimizi bozmak isteyenler asla fırsat vermeyeceğiz. Komşu komşunun daima külüne muhtaçtır. Dolayısıyla Söğütlü’ye gelen her hizmet, Söğütlü kadar Ferizli ilçemize de fayda sağlayacaktır. Aynı şekilde Ferizli’ye yapılan her hizmette Söğütlü’ye katkı sağlayacaktır.

 

Ak Parti hükümetimiz ve devletimiz birlik ve beraberlik ruhu içerisinde hizmet üretmeye devam ediyor. Bizlerde aynı bilinç ile gerek millet vekillerimiz, gerek büyükşehir belediyemiz, gerekse komşu ilçelerimizle birlikte çalışmalarımızı şekillendirmeye devam edeceğiz. Önce insan anlayışı ile birlik ve beraberlik içerisinde hizmet etmeye devam edeceğiz.

Geriye baktığımızda Söğütlü’ye yapılan OSB’den Söğütlü kadar Ferizli’de yararlanmaktadır. Hatta Söğütlü 1. OSB gündemde iken ben il genel meclis üyesiydim. O zamanlar Osb’nin bu bölgeye kurulması ile ilgili sıkıntılar vardı. Bizler Milletvekilimiz sayın Ayhan Sefer Üstün ve Söğütlü meclis üyeleri ile birlikte Osb’nin bu bölgeye kurulması için elimizden gelen gayreti göstermiştik. Bugün Söğütlü 1. Organizeden hem Söğütlü hem de Ferizli halkı yararlanmaktadır. Söğütlü ve Ferizli et ile tırnak gibidir.

Bugün bu birlikteliğimizin nişanesi olarak Sayın Söğütlü belediye başkanımızı ziyaret ettik. Bölgeye kurulacak yeni OSB’nin hayırlara vesile olmasını temenni ettik. İnşallah Söğütlü’ye ve bölgeye hayırlı olsun.

 

Ziyaretten çok memnun kaldığını ifade eden Söğütlü Belediye Başkanı Hüseyin Genç, “Biz hızlı kalkınan iki komşu ilçeyiz. Birbirimizle hiçbir zaman  husumet içerisinde olmadık. Sayın başkanımızla daima fikir alışverişinde bulunduk. Aramızı açmak isteyenlere o fırsatı vermeyeceğiz. Aynı şekilde birliktelik içerisinde çalışmalarımızı sürdüreceğiz dedi ve nazik ziyaretlerinden ötürü Belediye Başkanı Ahmet Soğuk’a teşekkür etti.