FERİZLİ BELEDİYESİ YOL ONARIM VE DÜZENLEME ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR

İlçenin tüm kesimine ulaşan ve hızla çalışmalarını sürdüren Ferizli Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, 3-4 koldan süren alt yapı çalışmaları ve yağan yoğun yağış nedeni ile bozulan yollarda onarım, iyileştirme ve düzenleme çalışmalarına devam ediyor.

Ferizli’yi inşaat sahasına çeviren alt yapı çalışmalarına son zamanlarda yağan yoğun yağışlar da eklenince yollarda bozulmalar olmuştu.

Ekiplerin bozulan yollarda ki çalışmalarını yerinde inceleyen Fen İşlerinden Sorumlu Belediye Başkan Yardımcısı Naci Kıral ‘’belirlediğimiz hizmet programları dâhilinde ilçe genelinde yol onarımı ve yol iyileştirme çalışmalarımızı sürdürüyoruz, dedi. 

İlçe genelinde çalışmaların aralıksız devam edeceğini belirten Kıral, alt yapı çalışmalarının tamamlanmasının hemen ardından, sıcak asfalt serimine başlanacağını kaydetti. Kıral, ‘’Öncelikle halkımıza gösterdikleri sabır için teşekkür ederiz. Bozulan yollarımızı düzenlemek için seferberlik halindeyiz. Çalışmalar en kısa zamanda tamamlanacaktır. Halkımızın refahı için gece gündüz çalışıyoruz,’’ dedi.