ÜLKEMİZ ve İLÇEMİZ İÇİN TABİKİ 'EVET'

Ferizli Belediye Başkanı Ahmet Soğuk, birlik ve beraberlik içerisinde olunduğu sürece aşılmadık sorun kalmayacağına, hizmet kalitesinin daha da artacağına vurgu yaptı. Birlikte ilçemize güzel hizmetler yaptık, aynı şekilde yapmaya devam edeceğiz dedi. Referandum süreci boyunca hoş görü ve fikirlere saygı duyulmasının unutulmaması gerektiğinin altını çizdi.

Ferizli’de yapılan çalışmaları değerlendiren Başkan Soğuk, yapılan ve yapılacak olan hizmetlere değindi. Yeni ilçe hastanesinde son aşamaya gelindiğini, önümüzdeki birkaç ay içerisinde yapımına başlanacağını söyledi.  Şuan Ferizli stadının bulunduğu mevcut yere düşünülen sentetik stat projesinin ihale aşamasına geldiğini, kapalı pazar yeri için de son rötuşların yapıldığını, her ikisinin de yapımına önümüzdeki aylarda başlanacağını, SGK binasının ise önümüzdeki birkaç ay içerisinde faaliyete geçeceğini belirtti. Başkan Soğuk, Belediye hizmet binamızın karşısındaki binayı Sosyal Gelişim merkezi için Büyükşehir’e devrettik. İnşallah bu yıl içerisinde yapımına başlanacak. Zorlu kış şartları yüzünden sekteye uğrayan alt yapı çalışmamız önümüzde ki günlerde süratle devam edecek. Aşağı Sakarya Sulama Projesini birlikte gayret ederek ilçemize kazandırıyoruz. TOKİ ile ilgili ince bir çalışma başlattık inşallah ilerleyen günlerde netlik kazanacak. OSB’miz hızla devam ediyor. Yaptığımız projelere sadece masraf boyutundan bakmayalım. Masrafsız proje olmuyor. Önemli olan projenin ilçemize kattığı değer, halkımıza sağladığı ekonomik gelir. Meclis ve Muhtarlar toplantımızı canlı yayınlayarak işlerimizi açık ve şeffaf belediyecilik anlayışı içerisinde yürütüyoruz. Birlik, kardeşlik ruhu içerisinde ilçemize güzel hizmetler sunmaya, ilçemiz için projeler üretmeye devam edelim, dedi.

Referanduma da değinen Başkan Soğuk, Ferizli Belediye Başkanı olarak ben evet diyeceğim. Hatta ekibimle birlikte Referandum için sahalara ineceğiz, EVET için gece gündüz çalışacağız, dedi. Soğuk, 90 yıldır parlamenter sistemin bir işe yaramadığına, hizmetleri yavaşlattığına değinerek koalisyonlardan ülkenin yönetilemez bir hal aldığına da vurgu yaptı.  Cumhurbaşkanlığı sistemi ile hızlı karar alınarak hizmetler daha etkin ve hızlı olacak. Ferizli’mizin ve ülkemizin hızlı kalkınmaya ihtiyacı var. Ülkemiz ne zaman bir kalkınma hamlesine girişse İçimizdeki ve dışımızdaki Vandallar sürekli engel oldular yâda olmaya kalkıştılar. Artık darbe anayasasına dayalı sistem istemiyoruz. Gezi olaylarının, 17-25 Aralık’taki hukuk darbelerinin, 15 Temmuz gecesi darbeye kalkışanların perde arkasındakilere bir daha fırsat vermemek istiyorsak, Güçlü bir Ferizli ve Türkiye’nin inşası için Cumhurbaşkanlığı sistemi önümüzde bir fırsat olacaktır. Güçlü ve daha hızlı kalkınan bir Türkiye ve Ferizli için Evet Diyoruz. Evet için gece gündüz çalışacağız. Tüm halkımızı evet demeye davet ediyoruz. Referandum ’un ülkemiz için hayırlara vesile olmasını Yüce Allah’tan diliyorum, diye sözlerine ekledi ve katılımcılara teşekkür etti.