ŞUBAT AYI OLAĞAN MECLİS TOPLANTISI YAPILDI

Meclis üyeleri, Ferizli Belediyesi Şubat Ayı Olağan Meclis Toplantısı’nda, Zeytin Dalı Harekâtı kapsamında Afrin’de PKK/KCK/PYD-YPG ve DEAŞ terör örgütlerine karşı mücadele veren Kahraman Mehmetçiğimize destek verdiler. 

Oturumun açılış konuşmasını yapan Ferizli Belediye Başkanı Ahmet Soğuk, ‘’Ülkemizin durumu ortadadır. Yerli ürettiğimiz ve gurur duyduğumuz milli silahlarımızla kahraman Mehmetçiğimiz Afrin’de Zeytin Dalı harekâtını başarılı şekilde sürdürüyor. Ülkemiz üzerinde kirli emelleri olan emperyalist güçlerin taşeron terör örgütlerine karşı yapılan başarılı harekât neticesinde terör koridorları imha edilip güvenli bölge oluşturuluyor. Şanlı Türk milletimiz tıpkı 15 Temmuzda olduğu gibi bir ve beraber olmuştur. Zira bu bir Türkiye meselesidir. Ulusal güvenliğimize yönelik tehditi ortadan kaldırma mücadelesidir. Ülkemizin bekası için son derece önemlidir. Rabbim tüm kahraman Mehmetçiğimizin yar ve yardımcısı olsun. Şehitlerimize Allah’tan rahmet, gazilerimize acil şifalar dilerim,’’ dedi.

Başkan Soğuk ayrıca birkaç gün önce MÜSİAD’ın ev sahipliğini yaptığı ‘’Otomotivde Vizyonumuz Made In Turkey’’ toplantısına katılan BMC Yönetim Kurulu Başkanı Ethem Sancak’ın yerli otonun Sakarya’da üretmesini isterim ifadesi ve Sayın Valimizin Ferizli OSB bu iş için uygundur, açıklaması bir kez daha yerli otoya olan iştahımızı ve isteğimizi hat safhaya çıkarmıştır. BMC Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Ethem Sancak ve Valimiz Sayın İrfan Balkanlıoğlu’na ayrı ayrı en derin şükranlarımı sunarım. Bu konuda bir lobi oluşturalım. Yerli otoyu Sakarya’mıza kazandıralım, dedi.

Yapılan konuşmaların ardından gündemdeki 5 madde okunup karara bağlandı. Dilek ve temennilerin ardından Şubat Ayı meclis toplantısı sona erdi.