BAŞKAN SOĞUK YENİ ATANAN MUHTAR ÜLKER’İ ZİYARET ETTİ

Yakın zaman önce geçirdiği ani rahatsızlık nedeniyle vefat eden, ölümü Ferizli’de büyük üzüntüye yol açan İnönü Mahalle Muhtarı Metin Özol’un yerine birinci aza olan Tayfun Ülker atanmıştı. Yeni görevine başlayan Ülker’i ziyaret eden Belediye Başkanı Ahmet Soğuk kendisine görevinde başarılar diledi.


Başkan Soğuk, İnönü Mahallesi'ne hizmet eden ve yakın zaman önce kaybedilen muhtar Metin Özol’u anarak sözlerine başladı ve Muhtarlık makamının önemli bir hizmet makamı olduğuna değindi.

Tayfun Ülker’e başarı dileklerini ileten Başkan Soğuk “Muhtarlarımız mahallelerimizde bizim gözümüz kulağımızdır. Bizler vatandaşa hizmetlerimizi ulaştırırken başarılı olmamızdaki en önemli unsurlardan biriside muhtarlıklardır. Yakın zaman önce ansızın aramızdan ayrılan, Metin Özol arkadaşımızı bir kez daha saygıyla anıyor ve rahmet diliyorum. Yakınlarına ve muhtar camiamıza sabırlar diliyorum. Diğer muhtarlarımız ile olduğu gibi kendisi ile de son derece iyi ilişkiler içerisinde koordineli bir çalışma sürdürüyorduk. Hiç beklemediğimiz bir anda kaybetmek hepimizi derinden üzdü. Fakat yasalar gereği yerine bir muhtar atanması gerekiyordu. Birinci aza olan Tayfun Ülker kardeşimiz bu makama atandı. Kendisine yeni görevinde başarılar diliyorum. Birlik içerisinde başarılı şekilde hizmet edeceğine inanıyorum” diye konuştu.