PROF. DR. MUSTAFA İSEN’DEN BAŞKANIMIZ GÜNDOĞDU’YA ZİYARET

Başta Cumhurbaşkanlığı Genel Sekreterliği olmak üzere, birçok önemli görevlerde bulunan, 25’nci ve 26’ncı dönem milletvekili Prof. Dr. Mustafa İsen, Ferizli Belediye Başkanımız İsmail Gündoğdu’yu makamında ziyaret etti. Ziyarette belediye başkan yardımcıları da hazır bulundu.

Samimi bir havada gerçekleşen ziyarette, milletvekilliği dönemlerinde Ferizli’ye ve Sakarya’ya birçok önemli hizmetlerde bulunan Prof. Dr. Mustafa İsen, Belediye Başkanımız İsmail Gündoğdu’ya görevinin hayırlı olsun temenni ederek, başarılar diledi.

Prof. Dr. Mustafa İsen’i başkanlık makamında ağırlayan Başkanımız Gündoğdu, ilçede devam eden yatırımlar ve belediye çalışmaları hakkında İsen’e bilgi vererek, güncel konular hakkında istişare yaptılar.

Başkanımız Gündoğdu, Mustafa İsen’nin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti ifade ederek, Ferizli’ye kurulacak olan Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi’ne bağlı Ulaşım ve Lojistik Fakültesi’nin ilçemize kazandırılmasında eski milletvekilimiz Sayın Mustafa Bey’in katkısı çok büyük. Bu fakülte kültürel ve sosyal alanda kalkınma açısından bizim için çok önemli proje olacak. İnşallah Ferizli’mizi bir kültür şehri olmanın yanında tarım ve sanayi şehri yapacağız. Kuzeyin ses getiren ilçesi olma hedefimizde, değerli hocamızın derin bilgi ve tecrübelerinden de istifade edeceğiz. Bu vesile ile nazik ziyareti ve bizlere verdiği destek nedeniyle Sayın Mustafa Bey’e Ferizli’li hemşerilerim adına çok çok teşekkür ediyorum.” dedi.