YENİ MAHALLE MUHTARI NECATİ BEKÂR’DAN BAŞKAN SOĞUK’A TEŞEKKÜR

Ferizli Yeni Mahallesi Muhtarı Necati Bekâr Ferizli Belediye Başkanı Ahmet Soğuk’u makamında ziyaret etti. Yeni Mahalleye yaptığı hizmetlerinden dolayı kendilerine teşekkür etti.


Muhtar Bekar Başkana: ‘’Ferizli’ye yaptığınız başarılı hizmetler nedeniyle toplumun beğenisini kazanıyorsunuz. Son olarak ilçede süren çalışmaların birde sıcak asfaltla taçlandırılması bizleri ve halkımızı son derece memnun etmiştir. Mahallemiz adına sizlere teşekkür ederiz,’’ dedi.

Başkan Soğuk konuşmasında, ‘’Büyükşehir Belediyemiz ile birlikte ilçemize yönelik çalışmalarımızı sürdürüyoruz. İlçemizde Alt yapısı tamamlanan noktalarda asfalt serim işlemine devam ediyoruz. Yeni mahalle yollarımızın asfalt serim işlemi tamamlandı ve hizmete açıldı. Hayırlı olsun. Alt yapısı biten noktalarda çalışmalarımız belirlediğimiz planlar dâhilinde sürecek. İnşallah önümüzdeki bir yıl içerisinde tüm yollarımızı asfaltlamayı hedefliyoruz. Alt yapısı tamamlanan bazı noktalarımızda yolların tamamen çöküp, oturmasını bekliyoruz. Bu sayede asfalt daha sağlam olacak. Bu konuda halkımızdan sabır bekliyoruz. Görüldüğü üzere belediyemiz gece gündüz halkımız için çalışıyor. Biz 24 saat işimizi yapıyoruz. Çok çalışıyoruz, hep çalışıyoruz,’’ dedi.

Ayrıca Belediye Başkanı Ahmet Soğuk, ilçemize yaptığı hizmetlerinden dolayı Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Zeki Toçoğlu’na teşekkür etti.