ALT YAPI ÇALIŞMALARI TAMAMLANAN NOKTALARDA YOLLAR YENİLENİYOR

3-4 koldan yürütülen alt yapı çalışmaları nedeniyle Ferizli’de bozulan yollarda, Sakarya Büyükşehir Belediyesi ve Ferizli Belediyesi tarafından asfaltlama çalışmalarına başlandı.

 

Çalışmaları yakından takip eden Belediye Başkanı Ahmet Soğuk, ‘’hava şartlarına göre; alt yapısı tamamlanan noktalarda asfaltlama çalışmalarımız Büyükşehir Belediyemiz ile koordineli olarak sürecek,’’ dedi.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi, Ferizli Yeni Mahallesi’nin altyapı çalışmalarının ardından üst yapı yenileme çalışmalarını sürdürüyor. Ferizli Belediyesi ile koordineli yürütülen yollardaki yenileme çalışmalarını Ferizli Belediye Başkanı Ahmet Soğuk yerinde inceledi.

Ekiplerden bilgi alan Başkan Soğuk;

‘’ilçemizde 3-4 koldan yürütülen alt yapı çalışmaları devam ediyor. Büyükşehir Belediyemiz ile birlikte alt yapısı biten noktalarda asfaltlama çalışmalarımıza başladık. İnşallah 2018 yılı sonuna kadar ilçemizi sağlam bir alt ve üst yapıya kavuşturmuş olacağız. Bu doğrultuda ki çalışmalarımız kış boyunca da hava şartlarına göre sürecek. Bizim işimiz gücümüz hizmet. 24 saat halkımız için çok çalışıyoruz, hep çalışıyoruz,’’ dedi.