İL SAĞLIK MÜDÜRÜ AZİZ ÖĞÜTLÜ BAŞKAN SOĞUK’U ZİYARET ETTİ

Sakarya İl Sağlık Müdürü Aziz Öğütlü beraberinde Sakarya Büyükşehir Belediyesi Sağlık İşleri Dairesi Başkanı Uzm. Dr. Aydın Sarı, Ferizli Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Samet Kaymaz ve Hastane Mali İşler Müdürü Muhammed Durmaz ile birlikte Belediye Başkanı Ahmet Soğuk’u makamında ziyaret ettiler. 


 

Samimi bir ortamda geçen ziyarette ilçede yeni yapılacak hastaneyi konuştular. Başkan Soğuk’a yeni hastaneye yapmış olduğu özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ettiler.

Ziyarette bir konuşma yapan Sakarya İl Sağlık Müdürü Aziz Öğütlü, ‘’başkanın sağlığa verdiği önemi takdirle izliyoruz. Özverili çalışmaları ve takibi sonucunda, kendisinin Ferizli’ye yapılacak yeni hastanede büyük emeği var. Bugün bu konuyla alakalı kendisine teşekküre geldik ve ilçeye hayırlı olsun dedik,’’ diye konuştu.

Ferizli Belediye Başkanı Ahmet Soğuk sağlığa ayrı bir önem verdiklerini kaydederek, bundan sonrada sağlık konusunda özverili çalışmalarımızı sürdüreceğiz, dedi. Sakarya İl Sağlık Müdürü Aziz Öğütlü ile beraberinde gelen heyete nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti ve çalışmalarında başarılar diledi.